Hakkımızda

2006 yılında kurulan ASFER AMBALAJ, ahşap ambalaj üretiminde sektöründe, Türkiye'nin öncü firmalarından biridir.

Firmamız ürünlerini en ileri teknolojileri kullanarak Avrupa standartlarında hazırlamaktadır. Üretim kapasitesi, ürün kalitesi, farklı sektörler için gerçekleştirdiği ürünler ile aranan bir firma durumundadır. Bu yapısı ile sektörün güçlü ve öncü firması olmaya devam edecektir.

ASFER AMBALAJ çalışan personelinin, kalitesi, tecrübesi, birlikte çalışma uyumu ile her zaman gurur duymuştur.

Uluslararası standartlara uygun ahşap ambalaj üreten firmamız, profesyonel kadrosu ile zaman ve kalite esasına dayalı olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetlerinde proje aşamasından üretim, uygulama ve satış sonrası desteğine kadar kalite düzeyinin sürekli arttırılmasının, müşteri memnuniyeti sağlanmasında vazgeçilmez bir unsur olduğunun bilincindedir. Bu bilinçle sürekli olarak üretiminde güvenli, kaliteli, sağlam imalat ve hizmet sunmayı, tüm çalışanlarının güler yüzlü olmalarına önem vererek, müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılamayı kendisine hedef belirlemiştir.

Adem Ertufan

Kurucumuz Adem Ertufan, 1964'de Niğde HACIABDULLAH kasabasından çıkıp, İstanbul Sultanahmet'e yerleşmiştir.

Eminönü Hali'nde hamallık yaparken, 1967 yılında Elma ve Muz sandığı alıp satmaya başlamıştır. 1971'de otomotiv sektöründe hizmet veren ERGÜRLER ve KURT KAYALAR firmalarına yedek parça sandığı ticaretine başlamıştır. Ardından kardeşleriyle Taksim'de yedek parça sandığı imalatına başlamıştır. 1976'da İstanbul Ümraniye'de sandık imalatı atölyesi kuran Adem ERTUFAN, firmasına ÜMRAN Ambalaj adını vermiştir.

İlk müşterilerinden olan STANDART POMPA ve EKİNCİLER HOLDİNG'in sandıklarını yapmaya başlamıştır. Yıllar sonra kardeşlerinden ayrılan Adem ERTUFAN, çocuklarını yanına alıp yetiştirmeye başlamış ve KARDEŞLER AMBALAJ firmasını kurduktan sonra 2004 yılında emekliye ayrılmıştır.

Çocuklarından Hüseyin ERTUFAN, Kardeşler Ambalaj'ın başına geçmiş, 2009 yılında markalaşıp yoluna ASFER AMBALAJ San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak devam etmeye karar vermiştir. ASFER Ambalaj Şirket ünvanını babamızın torunları olan; Adem, Semih, Furkan, Emirhan, Ramazan isimlerinin baş harflerinden almıştır. ASFER Ambalaj, dört kardeşten oluşan bir aile şirketidir.

Hüseyin Ertufan

2004 yılı itibariyle firma yöneticiliğini Hüseyin Ertufan devralmıştır. Hüseyin Bey, 30 Mart 1976 doğumludur. Kendisi evli ve iki çocuk babasıdır.

YASAL UYARI Deneyiminizi geliştirmek için internet sitemizde çerez kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerezler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.