Referanslar

1967 yılından beri sektörde olan ve 2006 yılından bugüne Asfer Ambalaj adıyla hizmet veren firmamız ahşap palet alanında kendini kanıtlamıştır.

Aşağıda sektörün en büyük oyuncalarından bazılarının firmamıza gönderdiği yorumları okuyabilirsiniz.

Recep Maviş / MAS Pompa

Çalıştığımız en güvenilir ve profesyonel firma. Eskiden, iş yaptığımız firmalara ulaşamadığımız ve işlerimizin aksadığı dönemler oluyordu. Artık böyle bir problemimiz kalmadı.

İlhan Köroğlu / Dekoral Alüminyum San. Tic. A.Ş.

Kereste konusunda uzun süredir çalıştıgımız bir firma. Profesyonel hizmet aldığım sorunsuz bir ortam. Başarılarınızın devamını diliyorum.

Ömer Akbaba / Özgürler Trafik İşaretleri San. Tic. Ltd. Şti

"Hedefe ilk seferde" bu cümle firmanız ile örtüşen bir cümle olduğunu düşünüyorum. Çünkü yapılan iş ve verilen emek ile zamanında ve dürüst bir ticaret anlayışı ile çalıştığınız için sizleri tebrik eder, hayırlı ve bol kazançlı işler dilerim.

Gurbet Candan / Standart Pomba ve Mak. San. Tic. A.Ş

Acil sandık üretimi konusunda çok başarılı bir firma. Taleplerimiz anında karşılanıyor. Şu ana kadar hiç bir problem yaşamadan hizmet aldık. Herhangi bir sorunda ise çözüm hemen üretiliyor.

Asfer İş Ortakları
YASAL UYARI Deneyiminizi geliştirmek için internet sitemizde çerez kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerezler sayfasını ziyaret edebilirsiniz.